Значи сте отключили средно големия драйвер в Mario Kart Wii, но не сте отключили всички коли и мотоциклети. Има няколко средни коли и мотоциклети, които могат да бъдат отключени чрез изпълнение на различни задачи. Нивото на трудност на тези задачи варира от лесно до много трудно. Тази статия ще ви научи как да отключвате всички средни автомобили в Mario Kart Wii.

Стъпка

Отключете средните велосипеди и карти в Mario Kart Wii Стъпка 1

Стъпка 1. Спечелете Leaf Cup при 50cc

Нивото от 50 кубика е най -бавното и лесно състезание. Leaf Cup има икона, наподобяваща листа. Бъдете първи в четирите състезания в Leaf Cup, за да отключите Turbo Blooper Kart.

Отключете средните велосипеди и карти в Mario Kart Wii Стъпка 2

Стъпка 2. Спечелете Lightning Cup при 100cc

Нивото от 100 куб. См е състезание с умерена скорост и трудност. Lightning Cup има икона, подобна на мълния. Бъдете 1 -во място в състезанието Lightning Cup, за да отключите Zip Zip/Rapid Bike.

Отключете средните велосипеди и карти в Mario Kart Wii Стъпка 3

Стъпка 3. Спечелете Leaf Cup при 150cc

Нивото от 150 кубика е най -бързото и най -трудното състезание за победа. Вземете златния трофей в Leaf Cup в 150cc състезания, за да отключите Royal Racer Kart.

Отключете средните велосипеди и карти в Mario Kart Wii Стъпка 4

Стъпка 4. Вземете минимум 1 звезда за всички купи на Гран При в 100 куб. См

За да получите ранг от 1 звезда в Mario Kart Wii, трябва да спечелите златен трофей в купата с минимум 54 точки. Вземете 1-звездно класиране във всички 100cc състезания, за да отключите Sneakster Bike.

Отключете средните велосипеди и карти в Mario Kart Wii Стъпка 5

Стъпка 5. Спечелете Mirror Star Cup

Огледалната купа е състезание от 150 кубика, в което пистата е обърната хоризонтално. За да отключите Mirror, трябва да спечелите златни трофеи във всички 150cc състезания. Вземете златния трофей в Mirror Star Cup, за да отключите мотора Dolphin Dasher.

Отключете средните велосипеди и карти в Mario Kart Wii Стъпка 6

Стъпка 6. Отворете 24 призрак на експертен персонал

За да отключите призрачния експертен персонал, трябва да победите определено време в пистата в режим Time Trial. Можете да получите нормален персонал призрак и експерт персонал призрак. Вземете минимум 24 призрачни персонала, за да отключите картата Sprinter/B Dasher 2. Трябва да победите следните пъти според съответния запис в Mario Kart Wii:

• Верига Луиджи 01: 19.419
  • Moo Moo Meadows 01: 25,909
  • Гъбена клисура 02: 01,011
  • Фабрика за жаби 02: 05,593
  • Марио верига 01: 32,702
  • Coconut Mall 02: 13,333
  • Среща на върха на DK 02: 17,546
  • Златната мина на Wario 02: 04,800